slider1.png
slider1.png
Image

Business Investment

Masz pomysł na biznes?

 

Brakuje Ci środków na jego realizację? Przekonaj Daniela do swojego pomysłu. Jeżeli zrobisz to skutecznie, czeka na Ciebie inwestycja w startup. To nie tylko gotówka, ale także bezcenne know-how oraz równie bezcenne kontakty, dzięki którym Twój plan pokona wiele przeszkód i sukces stanie się faktem.

 

Pamiętaj: jeżeli Twój pomysł jest wartościowy, to realizowanie go samemu, z własnym kapitałem, ucząc się na swoich błędach, jest archaiczną metodą.

Wielkie rzeczy tworzy się RAZEM!

 

Prowadzisz biznes?

 

Chcesz przyśpieszyć, lecz firma dostała zadyszki finansowej? Widzisz perspektywy rozwoju, lecz potrzebujesz partnera strategicznego? Przekonaj Daniela, że warto na Ciebie postawić. Jeżeli Ci się uda, Daniel zainwestuje nie tylko gotówkę, ale także całe posiadane know-how oraz wszelkie możliwości, by inwestycja zaprocentowała sukcesem.

 

Masz szansę na milion!

 

Dokładnie do takiej kwoty – 1 mln. PLN możesz aplikować. Wypełnij ankietę i pozwól zespołowi na ocenę Twojego projektu. Jeżeli wypadnie ona pozytywnie, odbędziesz rozmowę telefoniczną z Danielem, która utoruje drogę do kolejnego kroku, jakim będzie osobiste spotkanie.

Twoja inwestycja:

 

  • 500 zł za spotkanie

 

Dlaczego, aby odbyć spotkanie, musisz zainwestować?

 

Odpowiedź jest prosta: jeśli nie stać Cię na taką inwestycję lub kwota powoduje różnego rodzaju blokady przed skorzystaniem – to dobrze, bo oszczędzisz Sobie i nam spotkania.

 

500 zł to symboliczna kwota, którą inwestujesz w ocenę Twojego projektu na spotkaniu, wnioski, sugestie ale i również bardzo cenną krytykę. Jeśli nasza współpraca nie dojdzie do skutku, to zyskujesz bardzo wiele w postaci wiedzy, która pomoże Ci ulepszyć Twój produkt lub usługę.

 

Oczywiście cały dochód przekazujemy na akcje charytatywne, wspierane przez Daniela, a relacje zamieścimy na naszym Blogu.

 

Daniel Woźniak – inwestycja w startup i dofinansowanie dla firm.

 

Image
Image

Masz świetny pomysł? Nie zwlekaj, zainspiruj nim Daniela!

 

Business Acceleration

 

Opisz nam jakie są Twoje potrzeby, jakie aspekty chcesz konkretnie omówić bądź usprawnić tak byśmy wiedzieli z jakimi tematami aktualnie mierzysz się w firmię.

 

Business Investment

 

Zainteresuj nas swoim projektem, napisz co robisz, jaką szans widzisz dla siebie, a także jakiego wsparcia oczekujesz - tak byśmy wiedzieli, że to właśnie do Ciebie oddzwonić.

Te oraz inne tematy możesz poruszyć w formularzu kontaktowym.

 

Image

Copyright © 2019 Daniel Woźniak. Wszelkie prawa zastrzeżone.